У Львові навчали системному веденню бізнесу

  • 22.06.2010, 10:22
  • 779
21 червня у Львові відбувся інтерактивний семінар-дискусія «Від інтуїтивного до системного бізнесу». Участь в обговоренні взяли експерти бізнес-школи, власники та представники львівських підприємств. Зустріч відбулась за підтримки Львівської міської ради.

Формат семінару передбачав експертну презентацію щодо ведення бізнесу від інтуїтивного до більш ефективного та конкурентного.

«Я думаю, що будь-які семінари, які мають якусь інтелектуальну складову. Вони дозволяють бізнесу дуже часто подумати над важливими питаннями для себе. Такі заходи є продуктивними, але в перспективі», - розповіла директор Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька.

Семінар провів директор Докторської школи Національного університету «Києво-Могилянська академія» Михайло Винницький. Він представив презентацію щодо особливостей системного бізнесу.

«Підприємці Львова починають усвідомлювати, що можна вчитись, що треба вчитись. Через спілкування, через досвід, львівський регіональний, міжнародний, ми зможемо покращити методи управління і відповідно результати компаній. Мені здається, що люди приходять до такого усвідомлення. А це дуже позитивно, адже показує, що ми на грані якогось нового сплеску росту в львівському бізнесі», -  зазначив директор Докторської школи Національного університету «Києво-Могилянська академія» Михайло Винницький.