Інститут міста провів дослідження щодо доцільності використання евакуаторів

  • 23.07.2010, 15:37
  • 977
Інститут міста дослідив доцільність використання евакуаторів у Львові. Дослідження проводилось протягом червня. Молоді аналітики вивчали практики 15 країн Європи шляхом інтернет-моніторингу місцевого законодавства цих країн та шляхом прямого телефонного спілкування з муніципалітетами Польщі, Латвії та Литви.

Як показало дослідження, більшість європейських країн успішно використовує евакуатори для боротьби з порушниками правил паркування. Серед таких: Австрія, Бельгія, Білорусь, Великобританія, Ірландія, Іспанія, Литва, Нідерланди, Росія, Франція, Чехія.

Зважаючи на важливість та ефективність такого інструменту, як примусове переміщення транспортних засобів через порушення їх водіями правил зупинки (стоянки), органам місцевого самоврядування доцільно ініціювати внесення змін до національного законодавства.

«Органи місцевого самоврядування, які стоять на захисті інтересів мешканців, просто зобов’язані ініціювати громадські обговорення та внесення доповнень до загальнодержавного законодавства. В результаті цих дуже важливих змін місцеві громади отримають такі переваги як: підвищення дисципліни водіїв, зменшення кількості випадків затримок руху громадського та приватного транспорту, підвищення комфорту і безпеки для мешканців населених пунктів та туристів», – говорить в. о. Голови правління Інституту міста Олександр Кобзарев.

Докладнішу інформацію про дослідження читайте на сайті Інституту міста: http://www.city-institute.org/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=146