А. Садовий: «Слово «Львівське» має означати найвищу якість»

  • 03.09.2010, 13:32
  • 1211
Львівська міська рада підтримує місцевого товаровиробника. У великих супермаркетах міста триває акція «Купуй львівське!». Акція відбувається у мережі супермаркетів «Барвінок» та супермаркеті «Рукавичка». В маркетах міста на товарах поряд із цінниками розміщуються логотипи з написом «Купуй Львівське!».

До акції долучаються щоразу більше супермаркетів не лише міста, а й області. Відтак мережа магазинів «Рукавичка» долучили до акції десять магазинів у Львові та один в Бориславі. В рамках акції розроблено 4 тис. логотипів та 10 банерів. Надалі планується розміщення банерів та логотипів «Купуй Львівське!» у Мережі магазинів «ТОБІ», «СІЛЬПО», «АРСЕН» та «Вопак».

«Кожна продукція, виготовлена у Львові, нумерується нашим левчиком. Коли купуєш львівське, гроші залишаються у бюджеті, окрім того, це додаткові робочі місця. Важливо, щоб гроші не втікали, а лишались у нас. Львів збагачувався з кожним разом все більшим асортиментом власної продукції», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також в рамках цієї акції Львівською міською радою створено промоційний каталог продукції львівських підприємств та щорічно проводиться виставка – ярмарок «Львівський товаровиробник».