Товари 55 львівських виробників можна буде придбати під час виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник»

  • 07.10.2010, 16:16
  • 1109
Втретє львівські товаровиробники запрезентують свою продукцію на виставці-ярмарку у жовтні. З 14 до 17 жовтня у Львові пройде виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», що відбуватиметься у приміщенні Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Вхід для відвідувачів безкоштовний.

На виставці-ярмарку будуть представлені товари львівських виробників різних галузей, зокрема легкої, харчової, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, виробництва меблів, побутові прилади, телевізори товари повсякденного вжитку тощо. Продукція на ярмарку буде розміщена за секторами.

Основною метою ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

В рамках виставки-ярмарки «Львівського товаровиробника», відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, заходи популяризації робітничих професій «Майстри моди та краси».

«Протягом останніх чотирьох років місто веде активну роботу у напрямку допомоги та підтримки місцевих товаровиробників. Вже втретє у Львові буде проходити виставка-ярмарок місцевих товаровиробників, в якій візьме участь 55 львівських підприємців», - каже керівник відділу економічного розвитку Вікторія Довжик.