Школярі малюють найбрендовіші львівські товари

  • 08.10.2010, 10:35
  • 1742
У львівських школах триває конкурс малюнку з назвою «Купуй львівське».  В рамках проведення в місті виставки-ярмарку львівських товаровиробників.

«Ми запропонували дітям 1-4 класів намалювати львівські товари. Зараз ми отримуємо малюнки із цукерками, морозивом, кавою, хлібом, є деякі малюнки із зображенням автобусів та телевізорів. Нам приємно, що маленькі школярі знають, які товари вироблять у Львові», - розповіла начальник відділу економічного розвитку ЛМР Вікторія Довжик.

Нагородження дітей відбудеться в рамках виставки-ярмарку львівських товаровиробників 14-17 жовтня.
Нагадаємо, втретє львівські товаровиробники запрезентують свою продукцію на виставці-ярмарку у жовтні. У виставці візьмуть участь 55 львівських підприємців. Відбуватиметься захід у приміщенні Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Вхід для відвідувачів безкоштовний.

На виставці-ярмарку будуть представлені товари львівських виробників різних галузей, зокрема легкої, харчової, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, виробництва меблів, побутові прилади, телевізори товари повсякденного вжитку тощо. Продукція на ярмарку буде розміщена за секторами.

Основною метою ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

В рамках виставки-ярмарки «Львівського товаровиробника», відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, заходи популяризації робітничих професій «Майстри моди та краси».