Львів’яни обрали найкращий дитячий малюнок про збереження енергії

  • 08.10.2010, 10:41
  • 2358
Переможцем конкурсу дитячих малюнків «Збереження енергії – дитячі відповіді на дорослі запитання» за підсумками інтернет-голосування мешканців міста визначено Федюк Роксолану (12 років). ЇЇ малюнок отримав найбільшу кількість голосів львів’ян та найвищий рейтинг.

Ще одного переможця обере художня  комісія на чолі з головним художником м. Львова Володимиром Сколоздрою.

Як повідомили у відділі енергоменеджменту, нагородження переможців  відбудеться 5-6 листопада 2010 року під час проведення у Львові Днів енергії.

Довідка

Дні енергії цього року у місті будуть проводитись вперше. Основні заходи в рамках проведення Днів енергії проходитимуть у місті в листопаді. Серед них – виставка плакатів «Добра енергія» в рамках спільного українсько-польського проекту «Дві країни – одна програма енергоефективності»; навчальні лекції у середньо освітніх школах та університетах, демонстрація фільмів про зміну клімату та енергоефективність, демонстрація прикладів застосування відновлювальних джерел енергії (зокрема, у НВК «Арніка»), робота інформаційного пункту, де енергоексперти відповідатимуть на запитання мешканців стосовно зміни клімату, енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.