Завтра в місті відбудеться ярмарок органічних продуктів

  • 08.10.2010, 14:35
  • 793
Цими вихідними на вул. Валовій буде проходити другий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів.

«Другий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів є логічним продовженням не лише вікових культурних та торгових традицій Львова, але й з успішно проведеного теж у Львові в 2009 р. Першого Всеукраїнського Ярмарку, який відвідало близько 20 тис. львів’ян та гостей міста», - розповідає голова правління Федерації органічного руху Євген Милованов.

Цього року виробники сертифікованої органічної продукції з усієї України та запрошені учасники з-за кордону запропонують до уваги відвідувачів увазі не лише овочі, фрукти, ягоди, мед, а й продукцію переробної промисловості, зокрема, соки, сиропи, повидло, сухофрукти, крупи, м’ясні вироби тощо.

Також на гостей  чекають дегустації органічних продуктів та напоїв, конкурси, розіграш чудових призів, можливість насолодитись чудовою музикою та піснями.

«Здорові продукти приїдуть до нас з 7 областей України, а також від закордонних сусідів. Спектр продуктів значно розшириться. Розшириться і меню свята, якщо минулого року ми смажили тільки ковбаски, то цього року буде і кабанчик, і млинці, і гуляш. До того ж гарна музика та чудовий настрій», – зазначив Євген Милованов.