Міська рада підписала меморандум про співпрацю з данськими бізнесменами

  • 11.10.2010, 08:59
  • 1449
Львівська міська рада урочисто підписала меморандум із Бізнес-асоціацією Королівства Данії щодо об’єднання зусиль для створення сприятливого інвестиційного клімату в місті. Мета підписання – вирішення питання створення робочих місць і вкладення коштів у львівську економіку. Нагадаємо, що Данія є однією з небагатьох країн, де на державному рівні визначена активна підтримка розвитку данського бізнесу за кордоном.

«Ми продовжуємо процес співпраці влади з бізнес-середовищем. Я тішуся мудрості данського уряду, який підтримує інвестиції за кордоном, і велика частина цих інвестицій сконцентрована у Львові. Наше місто зацікавлене, щоб таких інвестицій було більше. Я поважаю данських бізнесменів, тому що вони чесні, сплачують податки і створюють робочі місця», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

До кінця року ще чотири данські компанії готові інвестувати в Україну, зокрема у Західний регіон. «Ми вже розпочали перемовини, щоб ці компанії мали найкращі умови. Адже навіть у часи кризи данські компанії приходять в Україну», – каже голова Бізнес-асоціації Королівства Данії Ларс Вестб’єрг.

«Якщо вдасться налагодити співпрацю на місцевому рівні, то це буде хорошим сигналом і на загальнонаціональному рівні», – додав Ларс Вестб’єрг.

За останні чотири роки до Львова залучено понад 700 млн доларів: 7 великих інвесторів вклали кошти в економіку міста. Основні сфери – розвиток ІТ, туристичний бізнес, інфраструктура.

Довідка

У Львові працюють 22 підприємства з датськими інвестиціями, починаючи з 1998 року, зокрема у сфері виробництва верхнього одягу, взуття; лісопильне та стругальне виробництво; виробництво фанери, плит та панелей; оптова торгівля машинами та устаткуванням для добувної промисловості та будівництва; тиражування програмного забезпечення; управління нерухомим майном; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою  продовольчого асортименту тощо.