У Ратуші відкрили виставку дитячих малюнків з енергозбереження

  • 18.10.2010, 10:01
  • 1760
У приміщення Львівської міської ради відкрили виставку дитячих малюнків «Збереження енергії: дитячі відповіді на дорослі запитання». 56 малюнків на відповідну тематику розміщено на другому поверсі мерії.

Нагадаємо, напередодні у місті було оголошено конкурс на найкращий дитячий малюнок на тему енергозбереження. Одного переможця конкурсу уже визначено за результатами голосування на сайті ЛМР. Переможцем стала Федюк Роксолана (12 років).

Ще одного переможця обере художня  комісія на чолі з головним художником Львова Володимиром Сколоздрою.

Як повідомили у відділі енергоменеджменту, нагородження переможців  відбудеться 5-6 листопада 2010 року під час проведення у Львові Днів енергії.

Нагадаємо, Дні енергії цього року у Львові проводять вперше. У межах Днів енергії у місті пройде низка заходів, присвячених питанням енергозбереження. Серед них – виставка плакатів «Добра енергія» в рамках спільного українсько-польського проекту «Дві країни – одна програма енергоефективності»; навчальні лекції у середньо освітніх школах та університетах,  демонстрація фільмів про зміну клімату та енергоефективність, демонстрація прикладів застосування відновлювальних джерел енергії (зокрема у НВК «Арніка»), робота інформаційного пункту, де енергоексперти відповідатимуть на запитання мешканців стосовно зміни клімату, енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.