Богдан Підгайний: «Асфальтного заводу у Рясне не будуємо»

  • 11.11.2010, 09:47
  • 1045
Технічний директор компанії «Онур» Богдан Підгайний спростував інформацію про будівництво асфальтного заводу у Рясне. За його словами, за відсутності повного переліку дозволів та погоджень компанія не веде незаконного будівництва.

Асфальтного заводу у Рясне не будуємо. На земельній ділянці, яку підприємство орендує, розміщено тільки тимчасовий майданчик. Тут зберігається техніка, а також розміщені тимчасові будиночки для робітників, які задіяні у ремонті львівських доріг та дороги Львів-Краковець. Проведені земляні роботи відношення до будівництва заводу не мають, а пов’язані виключно з виробничою площадкою. Усі штрафні санкції ми сплатимо. Але ще раз наголошую, жодних робіт з будівництва асфальтного заводу ми не ведемо

Богдан Підгайний.

Цю інформацію підтвердив і керівник відповідної робочої групи, заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук. «Будівництво на цій території вважається незаконним.  Зараз будівництво у Рясне не ведеться. Зараз там займаються різними екологічними експертизами, дозволами. Міський голова заборонив проводити там будь-які роботи. Таке ж рішення прийняла і спеціальна робоча група», - зазначив Володимир Шевчук.

Нагадаємо, учора у ЗМІ була оприлюднена інформація з посиланням на Державну екологічну інспекцію у Львівській області про те, що компанія «Онур» розпочала роботи з будівництва асфальтного заводу у Рясне.

Довідка

На початку серпня цього року розпорядженням міського голови Андрія Садового було заборонено будь-яке будівництво на вул. Шевченка, 323-337. Також було створено спеціальну робочу групу щодо з’ясування обставин будівництва асфальтного заводу. Згідно з розпорядженням міського голови, відтоді будь-яке будівництво на даній території вважається незаконним.