Інститут біології клітини презентуватиме свої проекти на Фестивалі науки і освіти

  • 14.04.2011, 14:56
  • Андрій Яремко
Інститут біології клітини братиме участь у ІІ Фестивалі освіти і науки, який відбудеться 28-30 квітня.

В Інституті біології клітини НАН України протягом декількох останніх років ведуться роботи щодо створення унікальних мікробних продуцентів ферменту людини аргінази, який перебуває на стадії клінічних випробувань як протипухлинний препарат у США та Гонконзі.

Також розробляються нові підходи до комбінаційної терапії раку на основі ферментів, що розщеплюють амінокислоту аргінін (як аргіназа людини). Вченими Інституту у співпраці з декількома закордонними лабораторіями розроблено ряд нових оригінальних підходів, які повинні здешевити виробництво відповідних ферментів та зробити терапію більш ефективною.

Однак до впровадження відповідної терапії у практику потрібно ще багато років випробувань на лабораторних тваринах та клінічних випробувань на онкохворих, - повідомляють в Інституті.

Нагадаємо, Фестиваль освіти і науки проходитиме 28-30 квітня у Львівському Палаці Мистецтв. У програмі фестивалю – представлення найцікавіших та найоригінальніших проектів, експозицій, науково-дослідних розробок львівських ВНЗ, лекції, семінари, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.

Перший Львівський Фестиваль науки проходив 21-23 квітня 2010 року. На ньому було представлено 80 проектів від 6 львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.

Організаторами Фестивалю є Львівська міська рада, громадська організація "Самопоміч" та вищі навчальні заклади міста.

Довідка

Телефон для довідок – 2612148, 2612146.

Інформацію вважати достовірною. Просимо попереднє повідомлення вважати недійсним.