У садочку № 187 відбулась соціальна акція «Казка в садочку»

Львівська міська рада продовжує практику проведення соціальних акцій для дітей. Сьогодні, 9 серпня у садочку № 187 відбулась акція «Казка у садочку». В рамках акції дітям презентували імпровізовану гру-казку.

Під час забави вихованці садочку разом із акторами  студії «Магарич» імпровізували казку «Золотий ключик». Окрім садочку № 187, акція відбудеться ще у ДНЗ № 183 (вул. Хуторівка, 44) та в ДНЗ № 44 (вул. Зубрівська, 5).

Нагадаємо, у Львові стартувала акція «Казка в садочку». Першими імпровізовану гру-казку «Котигорошко» побачили діти ДНЗ №75.

«Діти – це щось дуже чисте, тому з ними особливо приємно працювати. Зараз наша діяльність не часто перетинається з дітьми, але ще до створення нашої Студії ми мали досвід роботи дитячими клоунами. Сьогоднішній наш виступ у садочку - це унікальна можливість для нас віддати частинку свого серця діткам», – поділилися враженнями від забави учасники Студії «Магарич».

«Коли приїжджають до дітей професійні артисти, це завжди цікаво. Влітку у садочках проходить програма оздоровлення, тобто ми більше гуляємо на повітрі, граємося тощо. Тому отакі візити є не просто цікаві для діток, а й сприяють якісному проведенню їхнього часу в садочку», - розповіла завідувач ДНЗ №187 Ольга Чудовська.

Нагадаємо, раніше Львівська міська рада вже проводила низку соціальних акцій для дітей. Зокрема, майстер-класи із плавання для школярів від Яни Клочкової та Дениса Силантьєва, майстер-клас із футболу для вихованців львівських УДЮМКів від Сергія Реброва, акцію «Прочитай дитині казку» тощо.