А.Садовий: «Наша ціль–Львівщина була лідером у зимових видах спорту»

  • 30.11.2010, 14:26
  • 947
Сьогодні міський голова Андрій Садовий зустрівся з представниками преси. Основні питання - підготовка міста до зими, тарифи, співпраця з депутатським корпусом, візит до Львова виконавчого директора Олімпійських ігор Міжнародного олімпійського комітету Жільбера Феллі.

Це важлива подія для міста. До Львова приїздили також міністр молоді сім’ї та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Цікаво було почути певні думки, поради пана Феллі. Також делегація оглянула ділянку біля стадіону на вул. Стрийській. Адже там після євро-чемпіонату планується будівництво великого спортивного комплексу зимових видів спорту, планується будувати виставковий комплекс. Також виконавчий директор здійснив поїздку у Карпати. В цілому, він лишився задоволений поїздкою. Дуже багато, власне, повинна зробити українська сторона, щоб бути готовою до участі навіть у процесах подачі заявки. Такі візити є дуже корисні. Наша ціль – щоб Львів, Львівщина була лідером у зимових видах спорту. Тут стимул Олімпіади є дуже і дуже важливим

Андрій Садовий.

Нагадаємо, з дводенним візитом протягом 28-29 листопада на Львівщині перебував виконавчий директор Олімпійських ігор Міжнародного олімпійського комітету Жільбер Феллі.

Під час робочого візиту виконавчий директор Олімпійських ігор Міжнародного олімпійського комітету Жільбер Феллі оглянув місця, де попередньо планують будівництво Льодового палацу.

Також 28 листопада у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбулася робоча зустріч за участю міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, голови Львівської ОДА Василя Горбаля та міського голови Львова Андрія Садового.