У Львові розглядають можливість виготовлення у місті трамвайних вагонів

  • 30.11.2010, 14:31
  • 1246
У Львові розглядають можливість виготовлення у місті трамвайних вагонів. Такі перемовини тривають приблизно 1,5 роки. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Є три структури у Львові, які зацікавлені у тому, щоб робити львівський вузькоколійний трамвай. Це Львівський локомотиво-ремонтний завод, це Львівський автобусний завод. Також ми розглядає можливість виготовлення травмаїв у одному з депо "Львівелектротрансу".

І є декілька претендентів з інших країн, які готові нам надати технічну та іншу допомогу. Сьогодні ведуться перемовини. На фінальний варіант ми ще не вийшли, адже мова йде про дуже великі кошти. Зараз я хотів би зрозуміти, яка буде участь держави. Адже якщо Київ, Донецьк, Харків отримують кошти з державного бюджету на розвиток метрополітенів, то у Львові нема метрополітену. Тому ми пропонуємо, щоб держава допомогла Львову з закупівлею нових трамвайних вагонів та з будівництвом нових трамвайних ліній, необхідних Львову

міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Андрія Садового, зокрема, це питання буде обговорюватися у четвер, 2 грудня під час візиту до Львова віце-прем’єр-міністра України з питань підготовки до ЄВРО-2012 Бориса Колеснікова.