Спортивний розвиток міста в пріоритеті

  • 30.11.2010, 15:00
  • 873
Львів матиме Палац зимових видів спорту. Таку позицію займає міський голова Львова Андрій Садовий. Про це сьогодні, 30 листопада, під час прес-конференції розповів мер.

Що мені подобається, що Олімпійський комітет першим питанням ставить "а що буде після?" Не є самоціль збудувати великий спортивний комплекс. Є питання, як надалі вони будуть використовуватися. Якщо ми будуємо великий комплекс, де має бути фігурне катання, чи хокей, а в якому стані сьогодні знаходиться хокейна команда міста Львова? З другого боку, якщо з’являється такий комплекс, то це розвиток спорту.

Якщо ми говоримо про розвиток нації, то нація має бути здоровою. Дуже важливо будувати, думаючи про подальше використання. В нас по генеральному плану є дві території, які ми можемо пропонувати – територія в районі проспекту Чорновола, там, до речі, рішенням сесії міської ради ділянка виділена нашому комунальному підприємству під будівництво багатофункціонального спортивного комплексу, є ще резервна територія біля стадіону. Разом це близько 250 гектарів. Там ми також плануємо будувати новий діловий центр міста. Там планується також будувати виставковий комплекс, великий спортивний комплекс. Так ми бачимо по генеральному плану міста.

До стадіону ми також плануємо будувати дві трамвайні колії – по Стуса до Червоної Калини, а друга – продовження шляхопроводу по Кн. Ольги через Сокільники. Сполучення буде досить якісним.

Коли ти говориш про щось таке велике, треба зробити спочатку елементарні речі.

Також ідея перенесення адміністративних будівель з центру міста може частково вирішити транспорту проблему міста. Це питання стратегії міста Львова

міський голова Андрій Садовий.