Львівська мерія розробила «Інформаційні картки» для мешканців

  • 01.12.2010, 15:35
  • 1303
Львів’янам стало простіше отримати послугу міської ради та проконтролювати порядок її надання. Усі послуги Львівської міської ради прописані у вигляді "інформаційних карт", які розкажуть львів’янам про покроковий порядок вирішення питання.

Відтепер кожна послуга надаватиметься за єдиним чітко прописаним стандартом, який у вигляді інформаційної картки може отримати кожен, хто звертається до Львівської міської ради. Це допоможе мешканцям уникнути питання, які документи, куди подавати і який порядок їх розгляду. У вигляді інформаційних карт прописані також послуги районних адміністрацій.

В процесі роботи над створенням чіткого алгоритму отримання послуги у районних адміністраціях в нас виникало багато питань, оскільки до цього часу були відмінності у роботі кожної районної адміністрації. Ми ставили собі за мету створити єдиний стандарт отримання послуги як для мешканця Сихівського, так і Залізничного районів, оскільки один і той самий мешканець може звертатися по допомогу в різні районні адміністрації. Також нашим завданням було охопити якомога більше послуг, які можна отримати в районній адміністрації, та прописати їх якомога детальніше. В результаті роботи ми отримали більше двохсот сторінок інформації. З одного боку ця інформація допоможе повністю зосередити роботу з документами в Центрах обслуговування мешканців районних адміністрацій без залучення спеціалістів окремих відділів. З іншого – мешканець може самостійно ознайомитися з порядком проходження процедури, яка його цікавить, а також проконтролювати, чи виконується вона у встановленому порядку

керівник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради

Валентина Бартошик.

Усі стандарти отримання послуг управлінь Львівської міської ради та районних адміністрацій прописані на основі чинних нормативних актів та затверджені рішеннями виконавчого комітету.

Отримати інформаційну картку проходження процедури можна у Центрах обслуговування мешканців Львівської міської ради та районних адміністрацій. Також дізнатися порядок надання послуги можна, не виходячи з дому. Уся інформація про послуги для львів’ян розміщена на сайті Львівської міської ради разом зі зразками заяв та посиланнями на рішення виконавчого комітету. Адреса рубрики - http://www.city-adm.lviv.ua/index/poslugi-dla-meshkanciv.

Окрім інформаційних карт кожної процедури, для львів’ян готують збірники інформації, як вирішити питання, яке об’єднує декілька процедур одночасно. Перші такі збірники будуть на теми: "Як побудувати новий будинок?", "Як приватизувати земельну ділянку?", "Як узаконити самовільне будівництво?" та інші.

Нагадаємо, Центри обслуговування мешканців працюють як в міській раді (вхід зі східної сторони Ратуші), так і в кожній районній адміністрації на перших поверхах будівель. У Центрах обслуговування мешканців проводять консультування громадян щодо проходження певних процедур, організовують зустрічі львів’ян з міськими посадовцями, допомагають у вирішенні справ, які належать до компетенції Львівської міської ради.