У Львові говоритимуть про соціальну адаптацію в’язнів та можливості духовного проводу в тюрмах

  • 02.12.2010, 10:15
  • 829
3 грудня в приміщенні головного корпусу Українського Католицького Університету, що на вул. Свєнціцького, 17 відбудеться науково-методична конференція під назвою "Засуджені, але не відкинені".

Захід відбудеться у рамках IV Суспільних днів УГКЦ. Конференцію організували в’язничні капелани Києва та Львова за підтримки патріарших комісій УГКЦ "Справедливість і мир" та "Сприяння єдності християн".

Ми хочемо привернути увагу суспільства до проблем, пов’язаних із соціальною адаптацією в’язнів, а також потреб, пов’язаних із забезпеченням духовного проводу в місцях позбавлення свободи.

в’язничний капелан Юрій Кузьо

Конференція "Засуджені, але не відкинені" дає змогу всім небайдужим до проблем, пов’язаних із соціальною адаптацією в’язнів, а також здійснення духовного проводу в місцях позбавлення волі, отримати докладну інформацію щодо зазначених тем, особисто поспілкуватись з експертами в цій галузі та дізнатись про можливі шляхи вирішення актуальних проблем у цій сфері.

Юрій Кузьо.

Участь у конференції візьмуть: єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Бенедикт (Алексійчук), представники керівництва Держдепартаменту України з питань виконання покарань, представники державних установ та громадських організацій міста.

Довідка

Контактна особа: Юрій Кузьо, тел. 067-862-46-97.