Ефективна робота місцевих рад починається з навчання

  • 03.12.2010, 12:58
  • 821
Стартувала всеукраїнська програма навчання депутатів місцевих рад "Місцеве самоврядування. Крок до ефективності". Розпочинається програма з міста Львова. З 2 до 5 грудня перше навчання проводитимуть для двох груп новообраних депутатів міських та районних рад Західної України. Всього участь у заході беруть 70 осіб.

Під час навчання розглядають проблеми, які є найбільш характерними для діяльності новобраного депутатського корпусу, експерти дають власну характеристику якісному складу і оцінку першим крокам роботи депутатів місцевих рад.

Зараз у навчанні зі Львова беруть участь 9 депутатів. Загалом вік усіх учасників - до 40 років. Такі навчання у Львові почали проводити ще 2006 року. Саме вчора стартував наш тренінг у Західній Україні. Одразу після Львова, тренери їдуть в Ужгород. Для депутатів навчання є безкоштовними, однак, кількість – обмежена, тому попередньо проводимо відбір. Один курс триває приблизно 3-4 дні

директор ВГО "Інститут Політичної Освіти" Андрій Странніков.

Довідка

Представники ЗМІ, які бажають відвідати навчання депутатів місцевих рад, повідомляємо, що навчання відбуваються з 2 до 5 грудня 2010 року, на базі готельного комплексу "Валентина" за адресою: вул. Ясна, 7, смт. Брюховичі.

Детальніша інформація на сайті www.ipo.org.ua.