Володимир Бурий: «Дозвільний офіс у Львові є одним з найкращих в Україні»

  • 10.12.2010, 09:18
  • 2125
Таку думку висловив радник з питань правової та регуляторної реформи проекту "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" Володимир Бурий під час триденного навчально-ознайомчого візиту до Львова групи посадовців з різних міст України. Метою візиту було вивчення досвіду створення та функціонування управління "Дозвільний офіс" у Львові.

Від вівторка, 7 грудня, близько 30 посадовців, серед яких державні адміністратори дозвільних центрів, керівники відповідних відділів міських рад, райдержадміністрацій кількох міст і районів Луганської, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та Автономної Республіки Крим, а також представник Держкомпідприємництва України перебували у Львові. За цей час гості ознайомилися з низкою презентацій щодо роботи Дозвільного офісу та Львівської міської ради. Візит організований в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (ЛІНК).

Вибір Львова для навчально-ознайомчої поїздки зумовлений тим, що на сьогоднішній день Дозвільний офіс в цьому місті є одним із найкращих в Україні. Досвід нашої співпраці розпочався більше п’яти років тому, коли в місті розпочали роботу над відкриттям «єдиного офісу» за підтримки проекту БІЗПРО (USAID). Завдяки зусиллям керівництва міста та ділової спільноти нам вдалося це зробити. Сьогодні наші львівські партнери діляться своїми досягненнями та досвідом, щоб його можна було використати в інших містах

радник з питань правової та регуляторної реформи

проекту "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність"

Володимир Бурий.

Довідка

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (USAID ЛІНК) є спеціалізованим проектом у сфері економічного розвитку, що має на меті посилити конкурентоспроможність регіонів і територій через удосконалення регулювання підприємницької діяльності, підвищення продуктивності підприємств, збільшення стратегічних інвестицій з боку інноваційно-орієнтованих фірм, зміцнення галузевої кооперації, ефективний ринок землі та удосконалення національного законодавства на підтримку цих складників посилення конкурентоспроможності.

Робота проекту зосереджується на створенні й упровадженні стратегічних планів підвищення конкурентоспроможності в економічних регіонах по всій країні, сприянні розвитку конкретних регіональних секторів промисловості, що мають велику імовірність досягнення успіху, та реформуванні законодавчої бази для забезпечення безперешкодної торгівлі, раціональних державних закупівель, земельної реформи та регуляторної ефективності. Мірилом для оцінки кінцевого успіху USAID ЛІНК є збільшення кількості робочих місць та обсягу приватних інвестицій в територіальних громадах-партнерах проекту.

USAID ЛІНК розпочався у квітні 2009 року і триватиме до березня 2012 року. Маючи на меті надати прогресивним територіальним громадам допомогу, спрямовану на значне зростання інвестицій та нових робочих місць, проект здійснює свою діяльність у тісній співпраці з органами влади, місцевими підприємствами та потенційними інвесторами.