Галицька районна адміністрація звернулася з позовом до Галицького суду щодо припинення незаконного будівництва у Бернардинському дворику

  • 14.12.2010, 12:38
  • 861
Вчора, 13 грудня, Галицька райадміністрація підготувала заяву про зупинення робіт на території Бернардинського дворика та звернутися до суду з позовом про демонтаж самовільного будівництва і витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння.

До цієї компанії має відношення Юрій Назарук, який у 2006 році був моїм позаштатним радником. На сьогодні він не є моїм радником, я його звільнив юридично давно. Власники компанії забули, що вони живуть у правовій країні. Галицька районна адміністрація після чисельних комісійних виїздів і приписів звернулася з позовом до Галицького суду. Вчора була подана відповідна заява.  Я не дозволю, аби люди, які колись зі мною працювали, використовували це у подальшому.

міський голова Андрій Садовий.

Сьогодні міський голова особисто оглянув територію і запевнив, що незаконне будівництво буде ліквідовано.

Нагадаємо, як повідомили у Галицькій районній адміністрації, у подвір’ї Бернардинського монастиря (вул. Валова, 20) у Львові, в охоронній зоні ЮНЕСКО, ТзОВ "Фест" споруджує ресторан без дозволів і погоджень. Цій фірмі надали дозвіл тільки на літній майданчик до 1 листопада.

10 листопада мережа "Фест" почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон -зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили  парканом

Галицька районна адміністрація.