Завдяки забороні нічного продажу алкоголю у Львові зменшується кількість злочинів

  • 14.12.2010, 16:58
  • 868
Завдяки забороні нічного продажу алкоголю у Львові зменшилась кількість злочинів, учинених в стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомив начальник міського управління міліції Станіслав Броневицький.

Позитивний ефект є. Кількість злочинів зменшилася не набагато, але зменшилась і це є хороша тенденція, і дальше йде зменшення», - зазначив Станіслав Броневицький. «Можливо це рішення про заборону нічного продажу алкоголю не усіх задовільняє, але воно було прийняте вчасно і це дуже хороше рішення. І якщо б усі його виконували, то у Львові б не скоювали тяжкі резонансні злочини, злочини, пов’язані з неповнолітніми.

Станіслав Броневицький.

Як розповіла директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, у місті провели 130 рейдів для виявлення фактів нічного продажу алкоголю. В результаті рейдів складено 20 протоколів на загальну суму 19 тис. 890 грн.

Однією з найбільших проблем при проведенні рейдів є той факт, що при виявленні продажу алкогольних напоїв у нічний час реалізатори відмовляються від надання своїх анкетних даних та власників малих архітектурних форм, при цьому зачиняються віконця кіосків (магазинів), вимикають світло і на декілька годин припиняють торгівельну діяльність.

Станіслав Броневицький.

За словами Станіслава Броневицького, найбільше порушень щодо нічного продажу алкоголю зафіксовано у Шевченківському, Сихівському, Личаківському та частково Галицькому районі міста.

Найбільше порушують заборону продавати спиртне продавці МАФів та менших магазинів. До супермаркетів у цьому плані у нас нема претензій.

Станіслав Броневицький.

Нагадаємо, з 1 жовтня у Львові діє заборона роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об’єктах торгівлі і малих архітектурних форм, окрім закладів ресторанного господарства з 22.00 год. до 10.00 год.