У Львові перебуває Посол Франції в Україні Жак Фор

  • 15.12.2010, 16:41
  • 1215
У Львові протягом двох днів перебуває Посол Франції в Україні Жак Фор. Під час свого візиту посол зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим. Також запланована зустріч з ректорами львівських університетів та  лекція на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка.

Окрім того посол відвідає виставу  "Загадкові варіації" в театрі ім. Марії Заньковецької та  футбольний матч "Карпати" - ПСЖ.

Дуже було приємно сьогодні почути від пана посла, що розпочався процес стосовно відкриття у Львові Почесного консульства Франції.

Сьогодні є певне погодження в Міністерстві закордонних справ України. Процес досить тривалий: спершу потрібно отримати згоду МЗС, потім визначитися з кандидатурою посла, а після цього підшукати приміщення.

Андрій Садовий.

Згода французької сторони для відкриття такого консульства уже є. Головною метою роботи Почесного консульства буде посилення економічних зв’язків між західним регіоном України та Францією.

Посол Франції Жак Фор.

Окрім того, львівський міський голова зазначив, що було досягнуто домовленості щодо проведення у першому кварталі 2011 року економічного форуму в Посольстві Франції у Києві, на який будуть запрошені представники французьких бізнес-кіл.

Посол Франції у свою чергу додав, що головною метою цього форуму буде налагодження економічних зв’язків між Францією та Львовом.

Довідка

2010 рік відзначився посиленням франко-української співпраці завдяки контактам між Львовом та Ам`єном, при підтримці Посольства Франції та діяльності Альянс Франсез.

В місті щорічно проходить "Французька весна". Цього року заходи Французької весни відвідали 9 000 глядачів.

В лютому 2010 підписано протокол про співпрацю Львова з містом Ам’єн. В рамках співпраці з містом Ам’єн молодіжна хокейна команда братиме участь в січні 2011 року у святкуванні 100-річчя львівської хокейної команди. Також посольство Франції призначило експерта з Ам`єну для проведення майстер-класів для місцевих діячів культури. Цей експерт виділив центри культурної співпраці між Львовом та Ам`єном (цирк, вуличний театр, ляльковий фестиваль, кіно).

Окрім того, французькі підприємства Львова і області об`єднують свої зусилля для поглиблення франко-української співпраці.