За результатами службового розслідування щодо неналежного рівня прибирання двом керівникам районів оголошено догану

  • 16.12.2010, 09:01
  • 1047
Незважаючи на загальну готовність міста до прибирання та критичні погодні умови, в яких воно здійснювалось, з ініціативи міського голови було проведено службове розслідування щодо готовності районів до прибирання.

Відтак, за результатами службового розслідування  щодо готовності прибирання міста, в.о. голови Шевченківської районної адміністрації Олександру Удовенку та в.о. голови Франківської районної адміністрації Михайлу Космині оголошено догани.

Окрім того, заступник голови Залізничної районної адміністрації з питань житлового-комунального господарства Богдан Якимович та заступник голови Галицької районної адміністрації з питань житлово-комунального господарства Ярослав Сеньків попереджені про неповну службову відповідальність.

Також, відповідно до розпорядження голів районних адміністрацій, оголошено догани начальникові відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Тицькому М.В. та начальникові відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Коржуку В.Д.

Наказом директора департаменту житлового господарства та інфраструктури оголошено догану директорові ЛКП "ШРП Галицького району" Міліневичу Л.М. та попереджено директора ЛКП "ШРП Франківського району" Хміля  Є.С.