Мерія прийняла рішення про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом

  • 20.12.2010, 17:43
  • 1600
Сьогодні, 20 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради повторно прийняли рішення про заборону роздрібної торгівлі алкогольними,  слабоалкогольними напоями та пивом з 22.00 год. до 10 ранку.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив у коментарі журналістам, що за відомою йому інформацією, Галицький районний суд задовольнив позов Представництва Держкомпідприємництва у Львівській області про скасування заборони виконкому продавати алкоголь та пиво вночі.

Відбулося таємне рішення суду, суддя, яка прийнявши його наступного дня вийшла на пенсію. Це рішення поставило під сумнів рішення виконавчого комітету. Щоб ми були в правовій площині сьогодні, власне, виконавчий комітет підтвердив своє рішення і прийняв ще раз рішення про заборону продажу алкоголю з 10 вечора до 10 ранку.

міський голова.

Ми живемо в правовій державі, але, на жаль, є деякі неточності в законодавстві. Тому, ми сьогодні ще раз рішенням виконавчого комітету підтвердили рішення, що в місті Львові з 10 вечора до 10 ранку заборонений продаж алкоголю та пива, в тому числі. Це рішення є в дії. Тому прохання до всіх підприємців зважати на це рішення. Органи правопорядку отримали чітку вказівку карати тих, хто порушує норми чинного законодавства  і позбавляти ліцензії тих, хто займається такою діяльністю.

міський голова Андрій Садовий.