Андрій Садовий: «Я завжди стаю на захист тих, кому важче»

  • 20.12.2010, 17:45
  • 915
Міська рада допомагає незаконно звільненим будівельникам стадіону. Вісім працівників побували на прийомі у міського голови Андрія Садового.

Міська рада всіляко сприяє цим людям. Зокрема, їм надається матеріальна, медична та юридична допомога. Так одна людина, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, отримає матеріальну допомогу у розмірі 1 тис. грн. Ще одному працівнику, який зазнав травми на виробництві, надана допомога у медичному огляді. Вкінці цього тижня він ляже у 8-му комунальну лікарню і пройде тут курс лікування.

Окрім того, за інформацією юридичного управління, готується звернення у прокуратуру щодо порушення трудового законодавства при укладанні угод працівників з компанією "Комфортбуду". Звернення у прокуратуру готується щодо трьох осіб.

Також міський голова звернувся до будівельних компаній, щоб вони допомогли працевлаштуватися колишнім працівникам "Комфортбуду".

Як міський голова, я завжди стаю на захист тих, кому важче, хто ображений. Минулого тижня до мене на прийом записалося 8 будівельників, яких вигнали з роботи за те, що їхні фотографії були розміщені в газеті. Вони виступили публічно проти затримання виплати заробітної платні. Я порадив їм звернутися до суду, наші юристи допомагають їм фахово написати заяви. Також одного з працівників ми відправили у 8-му лікарню, бо працюючи на будові, в нього виникла виробнича травма, керівництво "Комфортбуду" порадило йому скрити цю травму як побутову, а не виробничу. Це негідно і нечесно.

Керівники добре знають про зарплату в конвертах. Треба мати повагу до тих людей, кого приймаєте на роботу, і треба виконувати обіцянки, бо люди відпрацювали чесно. За чесну роботу вони мали отримати вчасно зарплату. Проблема не в тому, що ця тема зараз дебатується. Не потрібно було доводити до такого стану, що заважало вчасно виплатити зарплатню? Юридично фірма дуже грамотно оформила всі угоди, нема до чого придертись. А де ж совість?

міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 1 грудня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що компанія "Комфортбуд", яка будує стадіон у Львові, звільнила окремих працівників за те, що вони страйкували через невиплату  їм зарплати за кілька місяців.

Представники ж «Комфортбуду» заперечили цю інформацію і зазначили, що у кількох працівників просто закінчився термін дії угоди.