А. Садовий: 2010 рік розпочався з того, що ми запровадили цілодобове водопостачання"

  • 28.12.2010, 15:38
  • 998
Львів змінюється. Серед основних подій 2010 року, які відбулись у Львові – розвиток транспортної інфраструктури, реформи в сфері житлово-комунального господарства, відновлення парків, освітлення міста тощо.

Про всі важливі події, які змінили Львів 2010 року, розповів під час брифінгу міський голова Андрій Садовий.

Рік розпочався з того, що ми запровадили цілодобове водопостачання. Завдяки цьому зменшились витоки на 20%. Ми перейшли до нової якості і тепер міняємо старі труби - 27км водопровідних мереж замінили цьогоріч.

міський голова Андрій Садовий.

Цьогоріч відремонтовано 2 пологові відділення – на вул. Раппопорта та Мечникова. Введено в дію Приймальне відділення найбільшої в Західній Україні лікарні - Міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9).

Капітально відремонтували 10 стратегічних міських доріг довжиною 21 км (700 тис кв м). Загалом за 4 роки - 60 км доріг. Розпочато роботи з відновлення бруківки в центрі міста – площі Галицька, Осмомисла, пр. Свободи. Зроблено 2 транспортні розв’язки (вул. Сахарова, пр. Чорновола). Нове покриття отримали ще понад 100 менших вулиць та міжквартальних доріг. Розпочато ремонт вул. Городоцької. У 2011 році в рамках ЄБРР буде зпродовжено ремонт цієї вулиці.

Нове транспортне сполучення запроваджено з віддаленими районами – Рясне з центром (маршрут №3) та Сихів з центром (маршрут №5). Вже в січні отримаємо ще 16 автобусів. До 2012 року місто придбає 92 автобуси та 60 тролейбусів.

Зараз місто продовжує тролейбусний маршрут №24. Наступного року продовжать ще один маршрут №2– з центру до вул. Стрийської.