«Цього року проведені значні роботи з освітлення міста»,– Андрій Садовий

  • 28.12.2010, 15:55
  • 872
Підсумки року, що минає. Під час прес-конференції міський голова Андрій Садовий підсумував роботу мерії за 2010 рік та окреслив основні напрямки роботи на наступний рік.

Цього року проведено значні роботи з освітлення міста - досягнуто майже 95%. Встановлено 2,6 тис. нових ліхтарів та 5,1 тис. енергозберігаючих ламп. Освітлено 51 навчальний заклад.

Ми підсвітили Собор Юра, кам’яницю Шольц-Вольфовичів. Наступного року художню підсвітку плануємо влаштувати у Вірменському соборі, Успенській церкві, вежі Корнякта та костелі Єзуїтів. Нам вдалось освітити проблемні мікрорайони міста, такі як Білогорща, вул. Городоцьку, вул. Роксоляни, вул. Широку, вул. Тролейбусну. Також ми «засвітили» пішохідні доріжки до студентського містечка на вул. Сахарова, вул. Лазаренка, вул. Бойківській.

міський голова Андрій Садовий.

За цей рік у Львові відремонтовано 5 парків – Стрийський парк, 700-річчя, Боднарівка, Левандівський та Високий Замок. Створено парк імені Івана Павла ІІ, де висаджено 1360 саджанців.

В пріоритеті роботи мерії 2010 року була фінансова підтримка ОСББ.

Цього року ми створили 55 ОСББ. Загалом їх у Львові зараз 387. Відкрили ресурсний центр ОСББ. Відремонтували рекордну кількість під’їздів житлових будинків – 1,3 тис. Найбільше сходових кліток – 315 – відновлено у Залізничному районі міста.

Пишаюсь, що ми розпочали сортувати сміття. Встановили 60 контейнерів для збирання пластику. Реконструювали систему тепло- та водопостачання. Вдалось замінити 27 км водопровідних мереж та 9 км теплових мереж.

Проведено капітальний ремонт 2-х котелень: на вул. Окружній, 44 та Городоцькій, 225а.

міський голова Андрій Садовий.