Андрій Садовий: «Бандеру і Шухевича пам’ятатимуть і без указів»

  • 13.01.2011, 15:52
  • 1400
Міський голова висловив свою позицію щодо скасування Указу N46/2010 про визнання С. Бандери героєм України.

В Україні продовжується реалізація сценарію поділу країни на Захід і Схід. Це вже очевидно. Нас нацьковують один на одного, розпалюючи ненависть. Зараз потужна пропагандистська машина працює на те, аби переконати Схід України в тому, що Бандера і Шухевич кровопивці.

Ніхто не пояснює українцям, що ці люди нікого не окуповували, ні на кого не нападали, а лише організували українців для захисту своєї землі, своїх краян від чужинських армій – сталінської та гітлерівської, а раніше від польських утисків українського населення Галичини. В українців Сходу нема жодних підстав вважати Бандеру ворогами, але пропаганда робить своє.

Бандера, як і Шухевич, був, є і буде героєм для більшості українців. І це ті герої, про яких знають і яких будуть пам’ятати нащадки, не зважаючи чи є на це указ чи ні. Бо вони довели свою любов до України віддавши життя. Натомість, прізвища дуже багатьох діячів, яким пороздавали статуси і ордени, не говорять українцям нічого. Справа не в документах а в тому, що в людських серцях і умах.

міський голова Андрій Садовий.

Аудіокоментар міського голови Львова щодо скасування Указу N46/2010 про визнання С. Бандери і Р. Шухевича героями України (2,28 Mb; mp3)