Мерія надає безкоштовну правову освіту мешканцям Львова

  • 25.01.2011, 15:55
  • 1077
Департамент "Адміністрація міського голови" в рамках проекту "Юридична служба для львів’ян" розпочинає ІІ етап навчальної програми "Правова школа для львів’ян". Перший тренінг на тему "Право на життя" відбудеться 27 січня о 18.15 год. в малій сесійній залі Львівської міської ради (к. 230).

Це заняття покликане пояснити значення, зміст та особливості права на життя. Також на тренінгу будуть розглядати правові аспекти, що стосуються евтаназії та абортів. Учасники тренінгу зможуть взяти участь у дискусії щодо цієї теми та переглянути фільм М. Новицького "Право жити".

Пересічний мешканець повинен знати ази законодавства, аби захистити себе, захистити свої права та бути більш ефективним в досягненні мети. З корупцією можна боротися і треба боротися різними шляхами. Перший, найбільш поширений спосіб – це каральні органи, другий – це власна позиція, власні знання. Тому кожна людина повинна розвивати свої власні юридичні знання, щоб саме це стало профілактикою у зменшенні бюрократичної тяганини.

"Адміністрація міського голови" разом із студентами, разом із фахівцями-професіоналами створили програму «Правова школа мешканців». На сьогодні наше завдання – продовжувати цю школу, пропонувати іншим громадським організаціям приєднуватися до цієї школи, використовувати матеріали, які вже напрацьовані.

директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк.

Навчальна програма "Правова школа для львів’ян" була започаткована в травні 2010 року. За півроку прочитано 11 тренінгів на правову тематику. За цей період семінари відвідало близько 180 мешканців. У зв’язку з високою зацікавленістю мешканців навчальною програмою, виникла ідея продовження курсу безкоштовних лекцій. Тож з 27 січня стартує ІІ етап «Правової школи для львів’ян». Відтепер навчальна програма буде зорієнтована на два напрямки: захист прав та свобод людини і громадянина, а також самостійне вирішення актуальних проблем мешканців міста. Планується запуск ще одного напрямку навчань спільно з Освітнім центром "Мистецтво бізнесу" для підтримки молодих підприємців.

координатор проекту Зоряна Христина.

Дізнатися графіки усіх занять, їх теми, а також зголоситися на семінар усі охочі можуть за тел. "Гарячої лінії міста" 15-80, або електронною адресою pravova.shkola@gmail.com.

Нагадаємо, "Правова школа для львів’ян" - це комплекс семінарів та тренінгів, спрямованих на підвищення правової обізнаності мешканців Львова, які захищають власні права та свободи без залучення кваліфікованих спеціалістів.