Львів передає досвід іншим містам Львівщини

  • 25.01.2011, 15:29
  • 1358
Львів підтверджує статус туристичної столиці країни. Щоразу на вулицях міста більше туристів. Відтак, місто передає свій досвід у галузі туризму іншим містам Львівщини.

Я хочу, щоб в нас було, як в інших містах Європи. Ми можемо поділитися досвідом. Місто Львів є одним із туристично привабливих міст світу. Ми маємо перспективу заявки на Олімпіаду 2022 року. Дехто вважає, що це нереально, але так колись говорили про чемпіонат з футболу. Натомість, сьогодні ми маємо новий термінал аеропорту, маємо футбольний стадіон та дороги. До Олімпіади 2022 року держава виділить 4 млрд доларів на розвиток інфраструктури області. Тому нам потрібно зробити все, щоб туристи, які приїжджають на Львівщину, могли оглянути цікавинки Львова та інших міст.

міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні, 25 січня, у Львові проходив семінар "Розвиток туризму на прикладі досвіду Львова". Участь у семінарі взяли міські голови 20 міст Львівщини. Організатором семінару є Асоціація міст України спільно із Львівською міською радою.

Не секрет, що мета є дуже прагматична, ми не можемо один без одного працювати на повну потужність. Поки ми зробили лише перші кроки, вони безумовно важливі, але усе величне попереду. Цей шлях ми хочемо пройти разом з нашими партнерами

заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Львів справді має сьогодні, що представити своїм колегам. Ми потрібні один одному. Сьогоднішній семінар призначений для обміну досвідом. Це тільки перший семінар, ми плануємо в наступні місяці продовжити зустрічі. Дуже важливо, що на сьогоднішнє запрошення відгукнулось 20 міст Львівської області, відгукнулись також керівники Львівської держадміністрації. Це свідчить про те, що ця тема є дуже важливою. Львів – місто, в якому можна багато чого почерпнути відвідувачам.

перший заступник голови Львівського відділення Асоціації міст України

Віталій Загайний.

Довідка

Загалом в місті в рамках проекту "Створення туристично-інформаційної інфраструктури у м. Львові" створена система інформаційного забезпечення для різних категорій туристів. Завдяки проекту в центральній частині міста вдалося встановити нові таблички з назвами вулиць. Таких таблиць встановлено 929. Також в центральній частині міста встановлено сто вказівників з покажчиками туристичних атракцій, інформаційні таблиці з картами міста. Встановлено в місті дорожні  знаки та вже зроблено три заїзні кишені на в’їзді в місто з картами міста.

Встановлено два електронні Центри допомоги туристам у історичному ареалі міста. Такі центри містять інформацію про Львів та Львівщину, а також є перелік закладів культури (музеї, галереї, театри, кінотеатри, виставкові зали, сакральні споруди), готелів, хостелів, закладів харчування, маршрути Львівщиною. Міститься в електронних центрах також і довідкова інформація, а саме: транспортне сполучення, зв'язок, медицина, екстрена та довідкова інформація.

Нагадаємо, в місті почав працювати Центр туристичної інформації, де гості міста можуть отримати будь-яку інформацію. Розташований центр у Львівській міській раді.