Торік у Львові реалізовано близько 100 соціальних програм

  • 04.02.2011, 09:19
  • 799
Протягом 2010 року КП "Адміністративно-технічне управління" організувало розміщення зображень 97 соціальних програм. Відтак, зображення із соціальною рекламою було встановлене на 1318 площинах, з них 674 – біл-борди (розміром 6*3) та 644 - сіті-лайти (розміром 1,2*1,8). Для порівняння, протягом 2009 року було реалізовано 71 соціальну програму із розміщенням зображень на 1286 площинах.

Найбільше по місту було розміщено суспільно-соціальних програм (до прикладу: "Святий Миколай – дітям з інтернатів", "Мальтійська служба допомоги", "Попередь хворобу, щоб жити", "Здолай дурну звичку", "Телефон довіри 15-58", "Допоможіть тим, про кого ніхто не дбає" тощо), а також культурно-мистецьких програм ("Свято шоколаду у Львові", "Студентський фестиваль", "Форум видавців у Львові", "Країна мрій", «Кінолев» та інші). Крім того, були розміщені зображення кількох соціальних програм про особистостей, а саме "Скарб нації. До Дня народження Степана Бандери", "Шануймо пам’ять В. Чорновола", "Свято Героїв" та "Йосип Сліпий – патріарх УГКЦ", а також вітання до свят: "Відзначення 19-ої річниці Незалежності України", "Привітання Президента з Новим роком та Різдвом Христовим", "Наше Різдво" та "День матері у Львові".

Соціальна активність міста щороку зростає. І це позитивна тенденція, яка свідчить про активну роботу міста у сфері пропаганди культурних та загальнолюдських цінностей.

директор КП "Адміністративно-технічне управління" Інна Свистун.

Розміщення соціальної реклами у місті здійснюється відповідно до Положення про порядок підготовки та розміщення реклами соціальних програм у м. Львові, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.02.2008 року.