Вже завтра Галицька районна адміністрація видасть перші перепустки для заїзду в пішохідну зону міста

  • 01.03.2011, 17:06
  • 1246
Відтепер львів’яни, які мешкають і зареєстровані у центральній частині міста, мають змогу заїжджати у пішохідні зону міста. Єдина умова – наявність спеціальної перепустки.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради через численні звернення громадян.

Тож на територію в межах пл. Міцкевича – пр. Свободи – пл. Торгова – вул. Валова – вул. Підвальна – вул. Галицька (зона ЮНЕСКО) можна буде заїхати власним авто, задля вирішення певних побутових чи господарських питань.

Люди мають право заїхати у пішохідну зону задля вирішення своїх домашніх проблем, завезти додому продукти, завезти хвору або літню людину. Але перепустка не дає права на паркування у пішохідні зоні міста.

голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Перепустка видається за умови наявності пакету документів і прописки у пішохідній зоні міста. Термін дії документу – 1 рік.

Для того, щоб отримати перепустку, потрібно подати у Галицьку районну адміністрацію засвідчені в ЛКП або у нотаріуса такі документи: заява, на ім’я голови районної адміністрації, технічний паспорт або доручення на право управління автомобілем посвідчення водія і паспорт громадянина, який хоче в’їжджати у відповідну зону. І в триденний термін адміністрація видасть перепустки.

Ірина Михайлівна.

Галицька районна адміністрація розробила  бланки  і вже завтра видасть перші перепустки, що дозволять заїзд в зону ЮНЕСКО. Зараз для розгляду та отримання перепусток подано вже близько 10 пакетів документів. За прогнозами Ірини Маруняк, перепустки будуть досить затребуваними  в місті, адже до прийняття такого рішення Галицька районна адміністрація часто отримувала звернення від мешканців з подібними проханнями. Наявність перепусток перевірятимуть працівники ДАІ.