Посадовці мерії Львова вчаться писати писанки

  • 12.04.2011, 10:45
  • 1188
Протягом двох днів, сьогодні та завтра (12-13 квітня), працівники  Львівської міської ради навчатимуться писати традиційні українські писанки. Майстер-клас із писання писанок міським посадовцям проводитимуть діти.

Кращі учні шкіл писанкарства, які діють у всіх районах Львова на базі гуртків УДЮМКів управління молоді сім’ї і спорту, ділитимуться здобутими знаннями зі своїми старшими колегами. Починатиметься навчання о 17.00 і триватиме до 19.00 год. Місце проведення - 5 поверх міської Ратуші (пл.. Ринок, 1, к. 519-523).

В повсякденній роботі, серед нарад, купи пошти і доручень посадовці часом забувають, просто не мають часу на щось цікаве, захопливе чи просто інше. Тож ми вирішили виправити цю ситуацію - провести у стінах мерії навчання. Щоб узяти участь у нашому майстер-класі посадовцям міської ради не потрібно нічого, окрім бажання. Протягом двох днів з 17.00 до 19.00 вони можуть прийти на п’ятий поверх Ратуші і навчитися писати писанки. А вже потім здобуті знання вони можуть вдосконалювати в колі своєї сім’ї – спробувати розмалювати яйце зі своїми рідними.

начальник управління молоді сім’ї і спорту Наталка Федорович.