Міська рада подасть позов до суду щодо маршу «Русского единства» у Львові

  • 21.04.2011, 12:27
  • 894
Міська рада подасть позов до суду щодо маршу "Русского единства" у Львові, запланованого на 9 травня.

Позов до суду ми звичайно підготуємо. У міську раду щодня надходить багато звернень щодо 9 травня. Ми усі ці звернення систематизуємо і подамо позов. Міський виконавчий комітет, відповідно до чинного законодавства, не має права давати чи не давати дозволу на проведення тої чи іншої акції. Але якщо міська рада вбачає у цьому порушення прав людини, чи вбачає моменти, які можуть призвести до дестабілізації ситуації, то ми звертаємося до суду. Бажаючих взяти участь у суді ми також запросимо, аби вони разом з міською владою долучитися до захисту інтересів громади Львова.

міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий назвав провокацією намір партії "Русское единство" привезти до Львова 9-го травня кілька сотень своїх членів, аби вони влаштували ходу вулицями міста. Такі плани російські націоналісти аргументували тим, що влада Львова ніби має намір заборонити святкування Дня Перемоги у Львові.

Львівська міська рада закликає усіх 9 травня святкувати у межах чинного законодавства та не порушувати спокій мешканців міста.