Створено робочу групу, яка врегулює питання формування тарифної політики в місті

  • 21.04.2011, 18:37
  • 827
У Львівській міській раді створено робочу групу, яка займатиметься питанням формування тарифної політики з метою надання мешканцям міста якісних житлово-комунальних послуг.

До складу робочої групи увійшли перший заступник міського голови Олег Синютка - голова робочої групи, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Наталя Павлюк - заступник керівника робочої групи.

Ми повинні достатньо оперативно відреагувати на ситуацію, яка швидко змінюється в державі. Достатньо швидкими темпами росте ціна на газ і ціна на електроенергію, це призводить до неможливості в повному обсязі виплачувати кошти за спожиті електроенергію та газ – з одного боку, та з іншого боку – частина тарифної політики сьогодні передана від місцевих органів влади до державних структур. Ця комісія повинна оперативно врегульовувати всі ті поточні питання, які виникають, а також ми стратегічно повинні розглянути можливість вимушеної тарифної політики в умовах, коли рівень заробітної плати та доходів мешканців практично не зростають, а видатки в першу чергу на продукти харчування та житлово-комунальні послуги значно ростуть. Тобто, ми повинні знайти таку модель, яка з одного боку забезпечила би оплату за спожиті послуги, а з іншого боку  мінімізує те навантаження, яке сьогодні внаслідок зростання цін на енергоносії теж буде зростати.

перший заступник міського голови Олег Синютка.

Також до складу робочої групи увійшли директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, голова Франківської районної адміністрації Михайло Космина, голова Сихівської райадміністрації Іван Лозинський, голова Галицької райадміністрації  Ірина Маруняк, в.о голови Личаківської райадміністрації Володимир Олійник, голова Шевченківської райадміністрації Олександр Удовенко, голова Залізничної райадміністрації Ірина Чілімова, начальник управління житлового господарства Юрій Голець, в.о. начальника управління інженерного господарства Андрій Мончак, начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, заступник начальника управління економіки Галина Стадницька-Гірняк, начальник відділу правового забезпечення роботи виконавчих органів юридичного управління Роман Оліярник, заступник начальника відділу економіки, планування, ціноутворення та житлової політики департаменту житлового господарства Ірина Колодка, в.о. голови правління комунальної установи «Інститут міста» Олександр Кобзарев, директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго»  Степан Пакіж, директор ЛКП «Залізничтеплоенерго» Мирон Терех.