Керівником Франківської РА Львова призначено Михайла Космину

  • 21.04.2011, 19:01
  • 2081
Міський голова Львова підписав розпорядження про призначення головою Франківської районної адміністрації Михайла Космину. Досі він був виконувачем обов’язки керівника цієї адміністрації.

Біографічна довідка

Космина Михайло Юрійович

Народився 11 лютого 1957 року в с. Зашків Жовківського району Львівської області.

Освіта вища.

У 1974 році закінчив середню загальноосвітню школу №44 м.Львова.

Навчався на біологічному факультеті Львівського державного університету ім.Івана Франка, який закінчив у 1980 році. За спеціальністю – біолог, викладач біології та хімії.

Після закінчення у 2001 році Національної академії державного управління при Президентові України здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Досвід роботи

Працював вчителем біології та хімії Бишківської середньої школи Жовківського району Львівської області, методистом, а згодом заступником директора Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

З 1988 року – інспектор, начальник відділу виховної роботи  управління народної освіти Львівського облвиконкому. Відмінник народної освіти України.

У серпні 1994 року переведений на посаду завідувача відділу народної освіти Франківського району м.Львова, а у 1997 році – на посаду керуючого справами, заступника голови Франківської районної адміністрації.

З 2007 року по липень 2009 року працював на посаді заступника голови Сихівської районної адміністрації м.Львова, а з липня 2009 року по вересень 2010 року – на посаді заступника голови Личаківської районної адміністрації м.Львова.

16 вересня 2010 року переведений на посаду заступника голови Франківської районної адміністрації з соціально-економічних та гуманітарних питань.

Водночас виконував обов’язки голови РА.

З 1998р. по 2006 рік – депутат Львівської міської ради 3-го та 4-го демократичних скликань.

Сімейний стан

Одружений, дружина Галина – вчитель. Виховує трьох синів.

Знання мов

Володіє російською, польською та англійською мовами.

Захоплення

Література, театр, футбол