А. Садовий: «Львів був, є і буде національною твердинею національних цінностей»

  • 07.05.2011, 13:08
  • 623
Сьогодні під час урочистого засідання з нагоди Дня міста міський голова привітав усіх львів’ян та гостей Львова з 755-річчям нашого міста.

Покровитель нашого міста – Святий Юрій убив змія, і тим самим дав людям потужний символ – символ перемоги Добра над Злом, Світла над Темрявою. Перебуваючи під опікою такого святого, наша громада має привід до оптимізму.

Але символ Святого Юрія – не є символом остаточної перемоги Добра над Злом. Адже він каже нам, що Зло в собі потрібно вбивати кожного дня. А добро буде сильним і буде перемагати лише тоді, коли матиме підтримку самих людей.

Ми пишаємось тим, в якому місті живемо, з якою історією та традиціями, ми щиро бажаємо добра нашій громаді, світлого майбутнього Львову. Нашому поколінню відміряно Богом свій час, аби зробити наш внесок в його розвиток, в те, аби у цьому прекрасному місті було більше добра, аніж зла.

міський голова Андрій Садовий.

У засіданні також взяли участь голова ЛОДА Михайло Цимбалюк, колишні мери міста Львова, львів’яни, які у попередні роки були нагородженні почесними званнями громади міста Львова, представники депутатського корпусу, представники виконавчих органів та всі охочі.