Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив екуменічний молебень до Дня міста Львова та побажав львів'янам Божої ласки

  • 08.05.2011, 10:19
  • 1745
Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив екуменічний молебень до Дня міста Львова та побажав львів'янам Божої ласки.

Сьогодні, у другий день святкування Дня міста, у Львові відбувся традиційний екуменічний молебень на площі Ринок. У ньому взяли участь представники усіх церков Львова.

Ініціатором проведення заходу є Львівська міська рада спільно з представниками церков міста. Під час молитви на площу Ринок винесено Ікону Львівської Богородиці. Усі учасники молебня, мали змогу помолитись до ікони.

Ми – українське місто, ми твердиня національних цінностей. На нас дивляться, беруть приклад. Тому важливо, що сьогодні зібрались всі представники конфесій. Адже сильну громаду і сильне місто ми можемо лише разом. Лише завдяки щоденним спільним зусиллями можемо робити місто кращим.

міський голова Львова Андрій Садовий.

Також після молебня міський голова нагородив Главу УГКЦ Святослава (Шевчука) відзнакою Святого Юрія.

Нагадаємо, вчора, під час урочистого засідання з нагоди Дня міста Львова, міський голова вперше вручив відзнаки Святого Юрія.

Цими відзнаками нагороджено за вагомий інвестиційний внесок у розбудову Львова голову правління King Cross Group Джана Карло Стейде, за активну громадську позицію та з нагоди Дня міста головного редактора незалежного часопису «Ї» Тараса Возняка, композитора, заслуженого діяча мистецтв, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, професора, автора мелодії міста Юрія Ланюка, старшину служби цивільного захисту, старшого пожежного СДПЧ-4 Личаківського РВ ГУ МНС України у Львівській області Миколу Охріна та головного тренера футбольного клубу «Карпати» Олега Кононова.

Фоторепортаж