Реклама

  • 30.05.2008, 03:00
  • 1895
Перш ніж рішення № 76 від 18.02.2008 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.04.2005р. № 355 «Про затвердження Порядку встановлення вивісок у м. Львові» було прийняте, робоча група працювала тривалий час і одним з документів, який вона вивчала, це був законопроект про зміни до закону України «Про рекламу». Порядок встановлення вивісок не суперечить закону України «Про рекламу». В законі України «Про рекламу» термін «вивіска» збігається з терміном, який наведений в порядку встановлення вивісок...

Перш ніж рішення № 76 від 18.02.2008 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.04.2005р. № 355 «Про затвердження Порядку встановлення вивісок у м. Львові» було прийняте, робоча група працювала тривалий час і одним з документів, який вона вивчала, це був законопроект про зміни до закону України «Про рекламу». Порядок встановлення вивісок не суперечить закону України «Про рекламу». В законі України «Про рекламу» термін «вивіска» збігається з терміном, який наведений в порядку встановлення вивісок. Єдиною відмінністю є встановлення розміру вивіски, який встановив рішенням своїм виконавчий комітет. Це 0,5 кв.м. Орган місцевого самоврядування може, бажаючи зберегти культурне надбання, архітектурну цінність будівель, приймати рішення, які допомагатимуть йому в поставлених цілях. Саме цим було продиктовано внесення розміру вивіски. В цьому ж рішенні виконкому всім підприємцям давався термін. Ми зробили багато роботи для того, щоб попередити всіх, що до 15 травня відповідно до рішення виконавчого комітету підприємцям потрібно привести свої конструкції на фасадах у відповідність до рішення. Якщо на пам’ятках архітектури – то погодити місце розташування, якщо рекламні конструкції – то подати заявки на отримання дозволу. Рекламні конструкції завжди були рекламою. Не можна говорити, що відповідно до старого порядку розміщення вивісок вони були вивісками. Вивіска – це табличка. Вивіскою не може бути конструкція розміром 6 м на 1 м. Всім підприємцям справді були скеровані приписи. Виправляючи порядок встановлення вивісок, ми намагалися досягнути компромісу між інтересами міської влади, яка бажає зберегти наше місто для наших нащадків, між інтересами територіальної громади Львова, всіх наших мешканців, які теж мають своє бачення в якому місті вони хочуть жити і підприємцями, які є складовою суспільства. Порядок встановлення вивісок в позитивному руслі виконаний, оскільки він забирає двозначність, чи то вивіска, чи реклама і яким чином її погодити. Механізм є чітко прописаний, як для вивіски, так і для рекламної конструкції.

Півметра квадратного достатньо, щоб повідомити мешканців про послуги. Законодавець має певні нормативні документи, де встановлює, що вивіска наприклад національних закладів, університетів є розміром 0, 48 м кв. Ми не винаходили щось абсолютно нове. Ми проаналізували існуючі нормативні документи і на підставі них прийняли рішення, яке було б максимально найкращим для міста.