Питанням незаконного привласнення земельних ділянок займатиметься Генеральна прокуратура України

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України, розглянувши звернення міського голови Львова Андрія Садового щодо призупинення резонансних рейдерських справ і незаконного заволодіння земельними ділянками у Львові, звернувся до Генеральної прокуратури України. Як йдеться у тексті звернення комітету до в. о. Генерального прокурора України Сергія Винокурова: «Прошу вас перевірити викладені у зверненні доводи силами працівників центрального апарату Генеральної прокуратури України і вжити, за наявності підстав, заходів реагування відповідно до вимог чинного законодавства». В разі необхідності, Комітет готовий виділити свого працівника для залучення до проведення перевірки.

Нагадаємо що Львівська міста рада неодноразово зверталася у вищі державні інстанції щодо покарання винних у земельних аферах попередніх років - спроб привласнення 350 гектарів унікальних лісів та привласнення п’ятнадцяти земельних ділянок. Також міський голова Львова Андрій Садовий відсилав звернення щодо врегулювання незаконної діяльності заправки у Львові на вул. Гетьмана Мазепи - вул. Замарстинівській 170а. На сьогодні заправка продовжує функціонувати з відключенням від водопостачання. У відповідь на звернення міського голови Львова Державна податкова адміністрація України повідомила, що оскільки департамент економічної політики Львівської міської ради дозволу на розміщення об`єкту торгівлі (торгового комплексу «WOG» у складі АЗС та магазину) фактично не видавав, то Державна податкова інспекція у Шевченківському районі Львова подала адміністративний позов до Господарського суду Львівської області про зобов’язання ТзОВ «Торговий дім «Континіум-Галичина» повернути Державній податковій інспекції у Шевченківському районі Львова торговий патент. За даним позовом Господарським судом Львівської області відкрито провадження у справі.

Довідка

У Львові продовжує функціонувати об'єкт підвищеної небезпеки - автозаправна станція на вул. Гетьмана Мазепи - вул. Замарстинівській 170а, що становить загрозу для життя та здоров'я населення, інфраструктури міста і може призвести до виникнення надзвичайної ситуації. Заправка побудована та введена в експлуатацію самовільно без дозволів відповідних контролюючих служб (протипожежної, санітарно-епідемічної, екологічної, техногенної безпеки тощо) на проектування та спорудження автозаправної станції. Розташування та спорудження автозаправної станції не погоджено з органами місцевого самоврядування. Державна комісія автозаправну станцію в експлуатацію не приймала. Власник автозаправної станції - ТзОВ «Вест Ойл Групп», орендар - Львівська філія ТзОВ «Торговий дім Континіум – Галичина».