Працівникам комунальних підприємств підвищили зарплату на 30%

  • 09.07.2008, 03:00
  • 1847
  • Андрій Яремко
Виконком Львівської міської ради ухвалив рішення щодо підвищення зарплатні працівникам комунальних підприємств та затвердив нову уніфіковану структуру комунальних підприємств. На засіданні було переглянуто оклад працівників комунальних підприємств, зокрема двірників та прибиральників. Відтепер зарплата цих працівників становить 1040 грн., в той час як попередній оклад передбачав лише 730 грн. За словами директора ЛКП «Північне-411» Андрія Моравського, зарплату двірникам підвищили більш ніж на 30%, проте проблема з бажаючими працювати в комунальних підприємствах залишається відкритою. «Молодь шукає більш оплачувану і престижну роботу. Для заохочення працівникам встановлюється преміювання. Згідно з рішенням премії виплачуватимуться виключно за умови 100-відсоткового збору за теплову енергію, утримання будинків і прибудинкових територій з урахуванням можливостей ЛКП»,- зазначив Андрій Моравський.

За якісну роботу та розмір закріпленої за двірником території додатково виплачуватимуть надбавки у розмірі від 10% до 50% посадового окладу у межах фонду оплати.

Згідно з прийнятою уніфікованою структурою кількість працівників комунального підприємства чітко регламентуватиметься типовим положенням щодо організації праці ЛКП в залежності від кількості осіб, що належать до ЖЕКу. Чітко встановлено перелік робіт, що мають виконувати двірники та прибиральники у різні сезони. Так, підмітання сходових кліток площадки повинно здійснюватися щоденно, а, наприклад, миття підвіконь – раз на місяць.