У Львові ремонтують будинки ОСББ

  • 04.08.2008, 03:00
  • 1579
  • Андрій Яремко
У Львові за кошти міського бюджету розпочали ремонтувати будинки ОБББ. Так, у 8-квартирному будинку на вул. Ніжинській, 31а – ОСББ «Кайзервальд-2007» - ремонтники вже замінили покрівлю. Згодом тут відремонтують і фасад. Для цих робіт з міського бюджету виділили відповідно 68 тис. грн. та 35 тис. грн.

За словами голови правління ОСББ «Кайзервальд-2007» Ольги Кійко, дах будинку, який збудований у 1963 р., перебував у жахливому стані, його ніколи не ремонтували. «Численні звернення до ЖЕКу не довали ніяких результатів, і тільки об’єднавшись і відмовившись від послуг ЛКП, ми успішно вирішуємо проблемні питання», - додала Ольга Кійко.

Ремонтують ще м’яку покрівлю у будинку ОСББ «Сихівчани-4» на вул. Антонича, 4. З міського бюджету на заміну даху виділили 193 тис. грн.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак повідомив, що вперше у цьому році для будинків ОСББ виділили значну суму – 2 млн 450 тис. грн. на ці кошти ремонтні роботи проведуть у 25 будинках. «На наступний рік я пропонуватиму збільшити фінансування ОСББ у чотири рази», - зазначив Сергій Бабак.

Сьогодні у місті створено 250 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.