Представники управлінь працюватимуть у «Дозвільному офісі» щочетверга з 10 до 13 години

  • 05.08.2008, 03:00
  • 1555
  • Андрій Яремко
Відтепер представники управлінь, що надають відповідні дозволи, щочетверга забезпечуватимуть прийом та консультування заявників в управлінні «Дозвільний офіс» з 10 до 13 години. Відтак підприємці зможуть отримати консультації в одному приміщенні.

Прийом вхідних та видача вихідних пакетів, а також надання консультацій в управлінні «Дозвільний офіс» здійснюватиметься з понеділка до четверга з 10 до 13 год та з 14 до 16 год і в п’ятницю з 10 до 13 год. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Як повідомили в управлінні «Дозвільний офіс» така зміна графіку роботи була спричинена практичною необхідністю, хоча, зважаючи на велику кількість заявників, управління й раніше працювало довше, аніж до 13 год.

Після надходження заяви та документів, що додаються до неї, адміністратор заповнює супровідний лист, який разом із вхідним пакетом документів передається до місцевих дозвільних органів. Копії заяви та документів, засвідчені підписом адміністратора передаються для розгляду посадовим особам відповідних місцевих дозвільних органів.