«У мікрорайоні Рясне працюватиме і медіатека, і ЦНАП, також ми розглядаємо можливість додаткового медичного забезпечення», - А. Садовий

Сьогодні міський голова на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради під час звіту про роботу виконавчих органів міської ради розповів про те, що зараз місто активно займається розвитком мікрорайону Рясне. У цьому мікрорайоні буде реалізовано проект «Зелений район» спільно з експертами з м. Фрайбург.

«Півроку тому у мене була зустріч з депутатами, які представляють Рясне і ми домовились, що нам треба активно взятись за цей район. Що ми зробили з нашого боку? По – перше, КП «Інститут міста» отримав вказівку опрацювати стратегію, яка б включала розвиток мікрорайону Рясне. У ці процеси ми залучили партнерів міста Фрайбург. Мер міста та депутати міської ради Фрайбурга були у цьому мікрорайоні, ознайомлювалися з ним, натомість наші депутати їздили у Фрайбург.

Ми приділяємо увагу мікрорайону Рясне. Там працюватиме і медіатека, і ЦНАП, також ми розглядаємо можливість додаткового медичного забезпечення. Тобто ми хочемо, щоб люди не їздили за якоюсь послугою у центр міста.

Також ми б хотіли запустити реалізацію проекту компанії СТР, бо це б стало прекрасною можливістю для людей, які там живуть, мати роботу біля дому, а мова йде про 3 тис. нових робочих місць.  Я розумію, що там треба працювати над громадським простором, скверами але це все буде зроблено з часом», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.