Міськрада надала згоду на арешт нерухомого майна, щоб укладати договори оренди, проводити аукціони і наповнювати міський бюджет

Міська рада ухвалила надати згоду Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України на арешт нерухомого майна – земельної ділянки загальною площею 0,652 га на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача (В).

«Суть питання полягає в тому, що залишається нереалізованим ще один момент в справі по земельних ділянках  на вул. Федорова. Власне, виконавча служба департаменту примусового виконання судових рішень Міністерства юстиції зобов’язує Львівську міську раду платити 5 млн. 900 тис. грн. збору виконавчого, який, на думку, виконавчої служби повинні бути сплачені за участь у виконанні судового рішення про сплаті заборгованості міської ради перед інвестором за розірвані договори оренди по вул. Федорова.

Власне, я нагадую колегам депутатам, що по даному судовому рішенню виконавча служба не здійснювала жодних дій, оскільки ці гроші були сплачені Львівською міською радою добровільно на виконання мирової угоди. Але станом на сьогодні в нас є відкрите виконавче провадження, є накладений арешт на всі активи міської ради. Справа про зняття арешту перебуває в судді. Ми виграли першу інстанцію. Зараз справа перебуває на розгляді в Апеляційному-адміністративному судді.

Що ми пропонуємо зараз, як тимчасове рішення, вибрати земельну ділянку, ця земельна ділянка є аукціонна, повністю оформленою технічною документацією і її вартість, згідно з оцінки складає 6 млн. грн. Пропонуємо надати можливість накладання арешту на одну цю земельну ділянку і зняти з інших активів міської ради арешт для того, щоб ми могли укладати договори оренди, проводити аукціони і наповнювати міський бюджет», - зазначила директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.