«Питання, яке порушує мешканець, завжди є в роботі», - В. Бартошик

Вже понад 10 років львів’яни мають змогу телефонувати на «Гарячу лінію міста» і повідомляти про проблемні питання чи отримувати необхідні консультації щодо роботи міських служб. Тепер, коли «Гаряча лінія міста» перейшла на нове програмне забезпечення, зателефонувати мешканцям значно простіше, а всі звернення обробляються в автоматичному режимі. Також значно покращилася робота всіх ЛКП, районних адміністрацій, департаментів міської ради, бо тепер ретельно аналізують роботу міських служб і контролюють, як вирішуються конкретні проблеми в місті, з якими звертаються мешканці.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Нове програмне забезпечення автоматизує контакт оператора з тим, хто телефонує, так як дзвінок одразу обробляється і всі дані автоматично потрапляють в базу даних, оператору ж потрібно внести лише проблемне питання, з яким звертається мешканець, і передати його виконавцю. Всі зареєстровані звернення скеровуються винятково до виконавця робіт. На сьогодні  є 6 операторів, які реєструють дзвінки і серед них є люди, які після звернення телефонують мешканцям і дають зворотній зв’язок. Аби мешканці мали доступ не лише в телефонному режимі, ми запустили портал 15–80, який є дуже актуальним і помічним у нашій роботі, тому що на цьому порталі є інформація, яку дають служби міста про проведення аварійних чи ремонтних робіт. До прикладу, ви повернулись додому і розумієте, що у вас немає гарячої води – то ви можете зайти на портал і уточнити чи проводяться у вашому будинку ремонтні роботи і коли вони будуть завершені. Якщо такої інформації немає – ви телефонуєте на «Гарячу лінію», - говорить директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Всі звернення мешканців стосуються різних питань, тому щоб максимально оптимізувати роботу з цими зверненнями, зараз кожен підрозділ, відповідно до специфіки своєї роботи, напрацьовує і визначає, якою має бути градація питань щодо термінів їх закриття.

«Питання, яке порушує мешканець, завжди є в роботі. Кожен відповідальний підрозділ щоденно бачить динаміку по всіх зверненнях і має можливість її аналізувати і приймати відповідні рішення», - додає Валентина Бартошик.