У Львівській міській раді створять сектор з питань доброчесності та запобігання корупції

Сьогодні, 29 вересня, на засіданні виконкому Львівської міської ради було внесено зміни до рішення виконавчого комітету №1059: було запропоновано створити сектор з питань доброчесності та запобігання у складі департаменту «Адміністрація міського голови».

«Ми протягом останніх кількох років співпрацюємо з голландськими експертами з точки зору прозорості та відкритості. Одним з наступних кроків до ряду дій, які ми протягом останніх років напрацьовували, стало те, що Львів переміг у Міжнародному змаганні по відкритості і прозорості. Ми пропонуємо на розгляд виконавчого комітету створити сектор з питань доброчесності та запобігання корупції власне у складі департаменту «Адміністрація міського голови».

Протягом останніх двох тижнів Львів був представлений на ключовій зустрічі, що відбувалася у Києві, з точки зору відкритих даних. Станом на сьогодні ми маємо ряд напрацювань і для того, щоб ці напрацювання по відкритих даних міста, по аналізу процесів, по попередженню і запобіганню не були марними, створюється власне такий сектор і він буде працювати протягом певного часу. Зараз він ще потребує ряду формальних рішень, але ключову роль відіграють голландські фахівців. Я думаю, що ми будемо робити максимально відкритою діяльність цієї інституції, залучаючи всіх можливих партнерів, зокрема, міжнародних, щоб всю експертизу з-за кордону можна було залучити до Львова», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«На мою думку, це єдиний правильний шлях у сторону прозорості і того, куди має йти місто Львів і вся Україна. Я думаю, що голландці мають хороший досвід, який ми можемо перейняти», - додав заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків.