Управління фінансового контролю ЛМР: «До 9.30 год жоден з працівників КП «Редакція газети «Ратуша» на робочому місці так і не з’явився»

  • 28.11.2017, 13:30
  • 626
  • Прес-служба ЛМР
Працівникам управління фінансового контролю департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради сьогодні знову не вдалось розпочати проведення перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Редакція газети «Ратуша» за 2014-2016 роки та завершений звітний період 2017 року. Причина – відсутність працівників КП на робочому місці.

Як йдеться у службовій записці, сьогодні, 28 листопада 2017 року, о 9.00 год. працівниками управління фінансового контролю було здійснено вихід на комунальне підприємство «Редакція газети «Ратуша», однак, у зв’язку з відсутністю працівників КП на робочому місці, перевірку розпочати не вдалось. До 9.30 год жоден з працівників на робочому місці так і не з’явився.

Нагадаємо, учора, 27 листопада, працівники управління фінансового контролю теж не змогли розпочати перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Редакція газети «Ратуша». Більше інформації тут