«Я гордий, що у нас така сильна громада, яка не байдужа, яка тверда і йде вперед», - А. Садовий

Сьогодні відбулась звітна зустріч міського голови Львова Андрія Садового з активними мешканцями, представниками різних ГО та середовищ. Під час зустрічі мер розповів про основні досягнення та проблеми міста у 2017 році, а також коротко окреслив плани роботи міської ради у 2018 році.

«В мене вчора зранку була зустріч з журналістами і одна журналістка мене запитала: «Пане Садовий, ви за Ющенка працювали, за Януковича працювали, не йшли в політику і проблем не було в місті, і блокад не було в місті. А за Порошенка ви пішли в політику і почалося. Нащо вам то треба?»

Це було серйозне питання. Зараз то, що робиться в країні, всі присутні тут бачать. Я назву тільки декілька  з місцевого самоврядування нашій країні. На початку року в Луцьку помер міський голова. Звичайно, що відразу мали бути оголошені вибори, щоб громада обрала нового голову. До сьогоднішнього дня вибори не оголошені. Чому? Тому що владна сила не має кандидата, який може перемогти.

Миколаїв – місто, яке є форпостом на півдні, адже поблизу ведуться бойові дії. Восени відправили мера у відставку – мудрий і освічений голова, просто добра людина. Останній приклад, який мене дуже здивував, - 11 листопада були вибори об’єднаних громад і у Срібному переміг голова, розпочалась перша сесія ОТГ. Спершу голова складає присягу перед громадою, другим питанням обирають секретаря, а третім – відправляють у відставку мера. Він не пропрацював навіть години.

Коли Президент був у Львові останній раз, то я піднімав це питання, адже це все нівелює закон про місцеве самоврядування. Для мене це принципово, я буду допомагати. Я маю бути збоку, спостерігати і мовчати? Ніхто б з вас теж не зміг мовчати. Місія Львова – бути активним, бути принциповим.

Ми з вами пережили сміттєву блокаду. Наші опоненти говорять, що це безгосподарність Садового. Історія все розставить по своїх місцях. Не знати, як було б, якщо б мої колеги - Пастух, Березюк, Сироїд - не голодували; якщо б всі Глави церков не звернулися до Президента з листами припинити блокаду. Велика подяка вам за вашу принциповість і твердість. Для мене честь працювати міським головою, коли є така громада.

Ми є місто вільних людей, для нас питання свободи, питання волі – завжди було, є і буде активним. Ми не маємо права бути байдужими, бо коли є байдужість, тоді є смерть, тоді є війна, тоді нема незалежності. Я гордий працювати міським головою, я гордий, що у нас така сильна громада, яка не байдужа, яка тверда і йде вперед», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.