«Гаряча лінія» міста Львова створила Facebook-групу

  • 07.02.2018, 08:54
  • 8102
  • Прес-служба ЛМР
«Гаряча лінія» міста «15-80» відкрила в Інтернеті Facebook-групу «Гаряча лінія міста Львова», до якої може долучитись кожен. В групі оприлюднюють інформацію «Гарячої лінії», повідомляючи про надзвичайні події в житті міста. Вона також задумана як платформа для обміну інформацією і думками між мешканцями міста та виконавчими службами.

Якщо у львів’янина чи гостя міста з’явиться цікава, або ж важлива інформація, в тому числі фото, відео, то її можна надіслати в групу. Після модерування адміністратор прийме рішення про її розміщення в групі. Якщо ж є потреба повідомити про нагальну і надзвичайну подію, що загрожує життю і безпеці людей, то потрібно терміново телефонувати до екстрених служб (101, 102, 103, 104), а в групу можна надсилати фото, відео і додаткові коментарі.  

Також дізнатись про поточний стан планових та аварійних робіт в місті можна на сторінці 1580.lviv.ua. Дізнатись, чому немає світла, можна на сайті ПАТ «Львівобленерго». Сама ж «Гаряча лінія» міста 15-80 працює цілодобово, і на неї можна телефонувати з мобільного (безкоштовно для абонентів операторів «Vodafone», «Лайфселл», «Київстар») та стаціонарного телефонів.